معرفی سرویس افزایش بستانکاری:

تمام مشترکین دائمی همراه اول می توانند با استفاده از سرویس افزایش بستانکاری، میزان ودیعه خود را افزایش دهند و از قطع میان‌دوره جلوگیری کنند. با افزایش ودیعه، مشترکین می توانند در هر دوره میزان بیشتری بدهکار شوند، به این معنا که سقف مصرف آنان بالا رفته و دیرتر به سقف مورد نظر می رسند و لذا قبل از اتمام دوره‌ی قبض، خط ایشان قطع نخواهند شد.

این طرح برای چه کسانی مناسب است؟

آن دسته از مشترکین دائمی که مصرف بالایی دارند و ناچار به پرداخت قبوض قبل از پایان دوره هستند، می توانند با افزایش بستانکاری قبوض خود را در زمان معمول پرداخت نمایند.

مشترکینی که از رومینگ بین ­الملل استفاده می کنند و در سفر با قطع میان دوره مواجه می شوند می توانند در هر زمان از طریق روش های موجود میزان بستانکاری خود را بر اساس مصرف خود افزایش دهند و لذا از قطع میان­دوره جلوگیری نمایند.

مشترکین سازمانی که به جهت کاربری، مصرف بالایی دارند و قطع میان­دوره می تواند موجب اختلال در کار آنان گردد، می توانند با افزایش بستانکاری به مقدار لازم از بروز این مشکلات جلوگیری کنند.

 

در این بخش از سایت شارژ شو به آموزش افزایش بستانکاری همراه اول همراه اول پرداخته اییم

امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیرد.

برای دیدن بقیه پست به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب
منبع : خرید شارژ |افزایش میزان بستانکاری به میزان مورد نظر همراه اول
برچسب ها : افزایش ,بستانکاری ,میزان ,توانند ,مصرف ,مشترکین ,افزایش بستانکاری ,بالایی دارند ,میزان بستانکاری ,ادامه مطلب ,مصرف بالایی ,مصرف بالایی دارند